Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа Франциск прийняв у Ватикані Капітанів-Регентів Сан-Марино

Папа Франциск прийняв у Ватикані Капітанів-Регентів Сан-Марино
У повідомленні Ватиканської прес-служби зазначається, що сторони підтвердили бажання й надалі вести конструктивну співпрацю як на двосторонньому рівні, так і в контексті міжнародної спільноти.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У понеділок, 15 березня 2021 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці у Ватикані Капітанів-Регентів Республіки Сан-Марино Високоповажних Алессандро Карделлі та Мірко Дольчіні, які опісля також зустрілися із Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, якого супроводив архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків з державами.

Як інформує Прес-центр Святого Престолу, під час щирих розмов висловлено задоволення плідною співпрацею між Святим Престолом і Сан-Марино. Були розглянути деякі питання спільного зацікавлення, що стосуються міжнародної панорами, такі як стосунки з Європою та перспективи багатосторонньої дипломатії. Особливу увагу було присвячено надзвичайній ситуації в охороні здоров’я та станові програми вакцинації в республіці, заходам на підтримку сім’ї та народжуваності, як також темі міграції та гуманітарних коридорів.

Сторони підтвердили бажання й надалі вести конструктивну співпрацю як на двосторонньому рівні, так і в контексті міжнародної спільноти.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *