Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Разом у майбутнє»: Розмова про візію УГКЦ з нагоди десятиріччя інтронізації Блаженнішого Святослава

28 березня 2021 року о 19:00 (за київським часом) запрошуємо всіх вірних Церкви та людей доброї волі взяти участь у заході «Разом у майбутнє»: Розмова про візію УГКЦ з нагоди десятиріччя інтронізації Блаженнішого Святослава». Прямий ефір відбудеться на каналі «Живого телебачення».

23 березня 2011 року Виборчий Синод Єпископів УГКЦ обрав владику Святослава Шевчука Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви, а вже 27 березня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відбулася інтронізація Першоієрарха нашої Церкви.

«Цього року минає десята річниця цієї знаменної події. Хоча з перспективи вічності, це невеликий проміжок часу, ми б хотіли використати таку гарну нагоду, щоб подякувати Богові за нашого Патріарха і спільно роздумати над тим етапом, який наша Церква пройшла під проводом Блаженнішого Святослава. Водночас, святкуючи цей ювілей, ми зможемо «соборно» з нашим Патріархом поглянути в майбутнє і уявити, якою хочемо бачити Церкву в наступному десятиріччі», — зазначають в оргкомітеті святкувань, який очолює владика Борис Ґудзяк, митрополит Філадельфійський.

Під час розмови відбудеться показ відеороликів, у яких буде представлена «жива мозаїка» УГКЦ, що складається із представників єпископату, священства, монашества, молоді, мирян різних фахів і станів (медики, військові, інтелігенція, представники бізнес-спільноти тощо). Маємо на меті показати діяльність нашої Церкви з огляду на три аспекти: глобальність, єдність, дієвість.

Долучайтеся до розмови і ви на каналі «Живого ТБ» у ютубі або на сторінці «Живого ТБ» у фейсбуку!

Ласкаво просимо поширити цей анонс.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *