Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Те, що робить Греко-Католицька Церква для ветеранів, і є справжньою реабілітацією», – учасники духовно-психологічної віднови для родин ветеранів АТО/ООС

На початку березня у Стрийській єпархії організували чергову духовно-психологічну віднову (реабілітацію) для родин ветеранів АТО/ООС.

Уже вкотре в реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл», що поблизу міста Дрогобича, було створено добрі умови та відповідну атмосферу для успішного проведення цієї реабілітації. Уся увага була зосереджена на зміцненні сімейних стосунків. Як переконані організатори, саме родина є тим середовищем, у якому особа після війни має знайти співчуття  і розуміння, міцну опору для подальшого життя.

«Ми мали щастя отримати запрошення на цю реабілітацію, оскільки вже були учасниками попередньої, і відчували, що наново пережити духовну та психологічну віднову для нас є дуже важливим. Ми також відчували обов’язок запросити стрийських друзів, родину військових, які вперше побували на цьому заході, і радіємо, що наша спільнота розростається, щоразу більше людей отримують такий потрібний для них ресурс для подальшого життя», – засвідчують Петро і Галина Кушики,  родина військових зі Стрия.

«Те, що робить Греко-Католицька Церква для ветеранів, на нашу думку, і є справжньою реабілітацією – відновленням духу, душі і тіла», – діляться враженнями Сергій і Наталя з Івано-Франківська. Розділяють їхнє почуття радості та гордості за плоди праці та добрих діл Української Греко-Католицької Церкви родина Тимощуків, Оксана і Тарас з Нового Роздолу.

«Атмосфера, яку ми тут переживаємо, сприяє підняттю духу, відновленню сил. Перебування у середовищі однодумців додає наснаги і надалі боротися за Україну з Богом у серці та молитвою на устах», – Анжеліка і Віктор з Нікополя.

Ці кілька днів є дарунком Стрийської єпархії для тих, хто був готовий віддати своє життя за Батьківщину. Ці реабілітації стали можливими завдяки солідарності всіх вірних Стрийської єпархії, які складали свої пожертви під час акції «Великопісна милостиня», а також за фінансової підтримки о. Романа Пітули, настоятеля та вірних катедрального храму Непорочного Зачаття Діви Марії м. Філадельфія (США), що в такий спосіб виявляють свою солідарність та підтримку народові України. Духовно-психологічна віднова відбувається завдяки праці команди під проводом єпископа-помічника Стрийської єпархії Богдана Манишина. Варто зазначити, що над психологічно-духовним супроводом учасників реабілітації трудилися духівник о. Володимир Пігічин, диякон Руслан Бліхарський, психологи-психотерапевти Мар’яна Бісик та Марта Гладій, фізичною реабілітацією опікувалася сестра Онуфрія Бачинська, ССНДМ.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://stryiugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *