Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Важливо, щоб чоловіки усвідомлювати свою роль і вчилися творити особливу християнську спільноту Церкви», – владика Володимир Груца на Форумі батька

13 березня 2021 року в реколекційному домі Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (редемптористів), що у Львові, відбувся Форум батька. Організатор – Осередок відповідального батьківства.

Розпочалася зустріч з Архиєрейської Божественної Літургії, яку звершив єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца. Владика також звернувся до учасників зі словом, у якому особливу увагу звернув на роль батька в сім’ї як опори для дружини і дітей. За приклад кожному батькові архиєрей порадив взяти постать святого Йосифа Обручника – взірця доброго захисника і опікуна сім’ї.

Єпископ закликав в особливий спосіб пережити час Великого посту і знайти час поспілкуватися в мережі з Богом.

Владика наголосив, що це чудова річ, що формується спільнота чоловіків, оскільки завжди звикли, що при Церкві всі спільноти переважно жіночого роду. Жінки часто є більш активними у щоденному житті Церкви, але так важливо є чоловікам усвідомлювати свою роль та вчитися творити особливу християнську спільноту Церкви. На знак подяки за участь в зустрічі єпископ отримав символічну «посвяту» в батьки.

Учасники Форуму мали можливість почути свідчення одне одного, поділитися досвідом та обговорити майбутні плани – діяльність тато-клубів та чоловічих молитовних груп, а також організацію нічної прощі чоловіків та святкування Дня батька.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *