Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Бурштині відсвяткували тридцятиліття заснування комтеплятивної гілки жіночого монастиря Воплоченого Слова

13 березня 2021 року, в Бурштині спільною молитвою з митрополитом Івано-Франківським УГКЦ Володимиром Війтишиним відзначили тридцятиліття заснування контемплятивної (споглядальної) гілки жіночого монастиря Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Саме заснування відбулося три десятки років тому в Аргентині, а вже з 2008 року такий монастир існує у Бурштині поруч зі спільнотою місійних (активних) сестер, які опікуються катехизацією та зведенням храму Святої Софії Премудрості Божої. 

Божественну Літургію очолив митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин у співслужінні з о. Йосафатом Бойкком, ВС, о. Дмитром Шмігелем, деканом Бурштинським, о. Андрієм Кудликою, капеланом монастиря та іншими священниками. Вітаючи сестер з ювілеєм, митрополит нагадав слова з Євангелія про Марту і Марію та слова Ісуса, звернені до Марії: «Марто, Марто, ти побиваєшся і клопочешся про багато, одного ж потрібно…»… І в цьому «одного потрібно» йдеться про той спосіб, яким живуть контемплятивні сестри – «сидять в ногах Господа і слухають Його слова». А також подякував за їхні молитви та просив молитися в його наміреннях.

У цей день митрополит Володимир здійснив також освячення іконостасу в каплиці, над яким митці – іконописці та різьбярі працювали останніми роками.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *