Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Згромадженні Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії проведуть ХІV Надзвичайну Генеральну Капітулу

З 21 по 30 березня 2021 року у Згромадженні Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії проходитиме ХІV Надзвичайна Генеральна Капітула на тему: “Конституції Згромадження – вчитель і провідник та дороговказ до святості”.

Генеральна капітула є вищою законодавчою владою управління у Згромадженні. Завдання цієї Надзвичайної генеральної Капітули – прийняти зміни і поправки до правил Конституцій та Директив Згромадження. У Капітулі візьмуть участь Генральна Настоятелька, сестри Генеральної Управи, Провінційні Настоятельки та сестри – делегатки з семи Провінцій: Україна, Польща, Сербія, Словаччина, Канада, Бразилія і США. Засідання Капітули відбуватимуться онлайн на платформі Zoom.

Просимо духовенство, монашество і всіх вірних супроводжувати нас своєю молитвою та ласкаво запрошуємо до участі в богослужіннях на відкриття та впродовж тривання  Капітули, які будемо транслювати онлайн з каплиці Благовіщення Пресвятої Богородиці Генерального дому в Римі:

21 березня 2021 року о 14:30 – Божественна Літургія он лайн, яку відслужить Преосвященний Владика Діонісій Ляхович, Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії.

24 березня 2021 року о 18:15 – Велике Повечір`я з Литією на Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, за григоріанським календарем – о. д-р. Марко Дурлак.

30 березня 2021 року о 18:00 – Молебень до Блаженної Йосафати, відслужить Впр. о. Ґенезій Віомар, Протоархимадрит ЧСВВ.

Посилання для участі в Богослужіннях:

https://www.youtube.com/channel/UCTjNFOZ_7aUCHo_HWPr

Запрошуємо всіх вірних єднатися в цій молитві за Боже Благословення та провід і Світло Святого Духа для учасниць Капітули.

Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *