Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Десять років, десять подій, десять публікацій: в соцмережах стартує серія тематичних дописів до 10-річного ювілею служіння Глави УГКЦ

Вже наступної суботи, 27 березня 2021 року, виповнюється десять років з інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу Української Греко-Католицької Церкви. З цієї нагоди впродовж десяти днів, які день за днем наближатимуть нас до цього ювілею, Департамент інформації УГКЦ пропонує увазі користувачів соціальної мережі фейсбук серію коротких публікацій, в яких йдеться про десять знакових подій з життя УГКЦ за останнє десятиліття.

Дописи з’являтимуться щоденно о 8:00 на офіційному акаунті Української Греко-Католицької Церкви у соціальній мережі фейсбук.

Першу публікацію можна переглянути вже сьогодні за посиланням:

і

У десяти дописах буде згадано про такі події: проголошення Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха», зміст і ціль програми «Жива парафії – місце зустрічі з живим Христом», створення нових структур УГКЦ, проголошення блаженних мучеників УГКЦ покровителями різних сфер служіння Церкви, освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового, створення медіа проекту «Живе телебачення», пригадаємо, як звучав голос гідності і свободи та як відбувався молитовний супровід українського народу в часі Революції гідності та захисту від російської агресії; відтак встановлення свята вшанування Матері Божої Неустанної Помочі, висвячення нових єпископів та заснування ордену Митрополита Андрея Шептицького.

Пригадуємо, що кульмінаційним днем святкування буде неділя, 28 березня. Цього дня, крім урочистої Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві, у прямому ефірі «Живого телебачення» відбудеться також розмова про візію УГКЦ з нагоди десятиріччя інтронізації Блаженнішого Святослава під назвою «Разом у майбутнє».

Довідка

23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ владика Святослав Шевчук був обраний Главою УГКЦ. Участь в Синоді приймали 40 єпископів з усього світу. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Венедикт XVI. Введення на престол Верховного Архиєпископа Києво-Галицького відбулося 27 березня 2011 року в Києві у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. На цю подію прибуло понад 20 тисяч вірян з усього світу. Однією з найпомітніших делегацій стала аргентинська, яка приїхала до «свого архиєпископа». Було вражаюче почути від українських аргентинців, які вперше потрапили на батьківщину предків, добре збережену мову, що нею розмовляли в Західній Україні 100 років тому.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *