Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Не змінюємо традиціям!

Кожного року в рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах» ми проводимо форум-театр. Це методика інтерактивної роботи, що спрямована на вирішення соціальних проблем. У формі діалогу учасники мають змогу поділитися тим, що важливо, отримати підтримку та знайти шляхи вирішення суперечливих питань.

Як сказав класик світової літератури: «Весь світ — театр, а люди в ньому — актори», тому 12 березня 2021 року учасники нашого заходу перетворилися на справжніх театральних діячів та провели своєрідну генеральну репетицію виходу зі складних конфліктних ситуацій та взаємодії в громадах. Форум-театр провів харизматичний та професійний тренер – Юрий Чумак, голова Центру правових та політичних досліджень “ДУМА”. Протягом 4 годин Юрію вдалося створити безпечний простір, у якому діяли свої правила та обмеження, різнобічно розглядалися проблемні ситуації, а також кожен учасник мав змогу перевтілитися у будь-яку нову роль.

             

Ми щиро дякуємо нашому тренеру, а також учасникам, які знайшли час та змогу долучитися до нашого форум-театру. Сподіваємося, що кожен із Вас зміг віднайти ключ до висловлення й вирішення своїх прагнень та соціальних інтересів.

Бережіть себе та будьте здорові

Подія відбула в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”, за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
#Розбудова_миру #Карітас #Харків
#Peacebuilding #Caritas #Ukraine

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *