Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа: Кров нічого не вирішує, нехай переважить діалог

Папа: Кров нічого не вирішує, нехай переважить діалог
Про автодеструктивність насильства та безплідність кровопролиття нагадав Глава Католицької Церкви, скерувавши свою думку до Парагваю та М’янми, де протести привели до сутичок і пролиття крові.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Увага Папи Франциска і далі прикута до тих частин світу, де бере верх насильство, що змушує його вкотре нагадувати про те, що таким чином не вдасться вирішити існуючі проблеми, а також закликати до діалогу та молитви. Наприкінці загальної аудієнції в середу, 17 березня 2021 р., він скерував свою думку до М’янми та до Парагваю.

«Знову та з великим смутком відчуваю нагальність згадати про трагічну ситуацію в М’янмі, де багато людей, насамперед, молодь, втрачають життя, аби дарувати надію своїй країні. Також і я стаю на коліна на вулицях М’янми та кажу: нехай припиниться насильство!». Також і я підношу свою руки та кажу: нехай переважить діалог! Кров нічого не вирішує! Нехай переважить діалог!» – закликав він, згадавши також і про непросту ситуацію в Парагваї, де протести переросли в сутички з поліцією:

«Протягом цього тижня я стурбований новинами, що надходять з Парагваю. За заступництвом Богоматері Чудес з Каакупе, я прошу в Господа Ісуса, Князя Миру, щоб вдалося ступити на шлях щирого діалогу, щоб знайти адекватні рішення нинішніх труднощів, і таким чином разом будувати довгоочікуваний мир. Пам’ятаймо, що насильство завжди є самознищенням. З ним нічого не здобуваємо, але багато втрачаємо», – наголосив Святіший Отець.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *