Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Ватикан: вебінар на тему роззброєння в період пандемії

Ватикан: вебінар на тему роззброєння в період пандемії
Запропонувати міжнародній спільноті та релігійним лідерам напрямні на дорозі цілісного роззброєння має на меті онлайн-зустріч, організована Ватиканською комісією COVID-19.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Посилення інтегрального роззброєння в період пандемії» (Advancing integral disarmament in times of pandemic), – онлайн-зустріч на таку тему організовує Дикастерія Служіння цілісному людському розвиткові та Ватиканська Коміся COVID-19 у співпраці з Лондонським Університетом, що відбудеться 23 березня. Представники релігій та дослідники обміняються думками щодо зусиль, спрямованих на сприяння глобальному припиненню вогню, зупинку виробництва та поширення зброї, підтримуючи заклики Генерального Секретаря ООН та Папи Франциска.

Зустріч організовується за підтримки та співпраці різних відомств Римської Курії, між якими Папські Ради сприяння єдності між християнами та міжрелігійного діалогу, континентального об’єднання єпископатів Африки та Мадагаскару, та різних міжнародних і академічних інституцій, задіяних у сфері сприяння мирові. Завданням вебінару є запропонувати міжнародній спільноті та релігійним лідерам конкретні варіанти для того, щоби прямувати до цілісного роззброєння, відповідаючи на заклики, вміщені в енцикліці «Fratelli tutti».

Зустріч відбуватиметься у трьох сесіях, перша з яких буде присвячена інституційним представленням, під час неї виступлять, зокрема, Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові кардинал Петер Тарксон і Професор Дан Плеш, який очолює «Centre for International Studies and Diplomacy» при Лондонському Університеті. Під час другої сесії розглядатимуться міжнародне право та конкретні методи роззброєння, а підсумки підіб’є Постійний Спостерігач Святого Престолу при ООН в Женеві архиєпископ Іван Юрковіч. Третя сесія висвітлить важливу роль в згаданих процесах екуменічного та міжрелігійного діалогу.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *