Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Відкриття храму ПЦ України в Маріуполі на честь полеглих воїнів

Просвітництво, духовні настанови, турбота про ближнього та вшанування пам'яті полеглих героїв – ці риси притаманні українському народові навіть у найскрутніші часи. Найближчим часом у Маріуполі з’явиться духовний прихисток для всіх, хто бажає віддати данину пам’яті загиблим героям – Свято-Покровський Храм Православної Церкви України.
Війна – зовсім поруч, а згадки про російську навалу у жителів Маріуполя й досі страшним спомином живуть у пам’яті, як і подяка усім, хто зумів повернути мир і спокій на цю землю.
Зовсім скоро у Маріуполі буде збудовано Храм на честь воїнів російсько-української війни, а цього весняного дня відбулося закладання капсули, яка і сповістила про початок будівництва Свято-Покровського Храму Православної Церкви України.
На урочистій події були присутні військовослужбовці, ветерани російсько-української війни, волонтери, представники Громадської організації «Військово-цивільна спілка «Бойове Братерство України», Донецької єпархії ПЦУ, правоохоронців, влади та громадськості.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *