Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Державний секретар США заявив, що будь-якій компанії-учаснику “Північного потоку-2” загрожують санкції

Державний департамент США повторює своє попередження про те, що будь-яка організація залучена до трубопроводу "Північний потік-2" перебуває під загрозою санкцій США і має негайно припинити роботу над трубопроводом. Про це заявив державний секретар США Тоні Блінкен.

"Як заявив президент, "Північний потік-2" це погана угода – для Німеччини, для України, та для наших союзників та партнерів у Центральній та Східній Європі. Державний департамент відстежує зусилля завершити трубопровід "Північний потік-2" та оцінює інформацію щодо організацій, які схоже беруть у них участь. Як вже дали зрозуміти численні адміністрації США, трубопровід є російським геополітичним проектом, покликаним розділити Європу та ослабити європейську енергетичну безпеку. Законодавство щодо санкцій ухвалені Конгресом у 2019-му та 2020-му роках має значну підтримку від двопартійної більшості у Конгресі. Адміністрація Байдена налаштована діяти у відповідності до цього законодавства", – також відзначив Блінкен.

У грудні МЗС Росії поширив заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що "Північний потік-2 відповідає інтересам ЄС, і Росія вважає, що роботу із його побудови буде завершено.

Завершення будівництва газогону підтримує влада Німеччини.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *