Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Добровольчий рух України вшанували в Одесі

Добровольчий рух в Україні – феномен чи риса національного характеру? Чи можливо без втрат кращих синів і доньок залишатись Україні вільною, і як маємо в умовах протистояння з ворогом зберігати пам’ять про їх подвиг?
Біля меморіального знаку – світлини тих, що не повернулися з поля бою. Ті, хто не ховався тоді, не змогли не прийти сюди й нині, аби вшанувати пам'ять побратимів – загиблих українських патріотів і добровольців, що першими стали на двобій з кремлівськими засланцями.
Першими добровольцями стали також і волонтери України, які організували допомогу фронту в тилу й збирали кошти і ліки для важкопоранених.
На церемонію покладання квітів прибули матері й дружини полеглих героїв. Вони неодноразово зверталась до керівництва міста й області аби звести в сквері на Канатній меморіал пам’яті. Втім, через політичну заангажованість та бюрократичну тяганину одеської влади це питання на сьомий рік війни лишається не вирішеним. Доки точиться війна на Донбасі і доки пам’ять про полеглих не буде вшанована на належному рівні – цей день залишатиметься для них сумним, кажуть жінки.
Керівник одеського відділення Міністерства у справах ветеранів вважає: такі заходи мають проходити масштабно, з залученням великої кількості одеситів, особливо молоді, до пам’ятного місця, такого, як майбутній меморіал, де будуть вписані усі імена загиблих героїв-земляків. Це іспит совісті тих, хто нині живе мирним життям, впевнений Микола Сторожук.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *