Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Підкоряймо тіло, щоб воно не панувало над нами. Підкоряймо, але не гнобімо його, чи не любімо його», – о. Лука Михайлович

Літургійний текст сьогоднішнього дня каже: «Підкоряймо тіло, щоб воно не панувало над нами». «Підкоряйте, але не гнобіть його, чи не любіть його. Бо полюбивши себе, прийнявши себе такими, як ми є, а не такими, якими ми стаємо після салону краси, чи макіяжу, такими, якими нас сотворив Господь – ми можемо дарувати себе іншій людині», – переконує о. Лука Михайлович у сьогоднішній катехизі.

«Святий Іван Ліствичник називає наше тіло співслужителькою душі. Коли людина по-справжньому вірить, її тіло стає красивим. Воно випромінює надзвичайну Божу енергетику через жести, посмішку», – сказав духівник.

Отець Лука розповів про свою розмову з однією жінкою, у якої народилася дитина з ДЦП. Вона розповіла, що на початку їй було важко це прийняти, але коли вона полюбила свою дитину, то її самої життя перемінилося. Вона назвала його дарунком небес. «Як це прекрасно, коли люди вміють приймати те, що Бог їм дає, що Він для них посилає», – зазначив о. Михайлович.

Пропонуємо ваші увазі чергову відеокатехизу в рамках медійного проєкту «Путівник Чотиридесятницею – ЧАС СПРИЯТЛИВИЙ» від Літургійного центру «ПЕРЕДАННЯ».

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *