Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

СБУ попередила незаконне ввезення в Україну підакцизних товарів на мільйони гривень

Служба безпеки України заблокувала у Міжнародному аеропорту «Одеса» канал незаконного ввезення на митну територію нашої держави партії цигарок. Співробітники СБУ виявили 100 тис пачок цигарок орієнтовною вартістю на понад 3 мільйони гривень.
Оперативники спецслужби встановили, що організатори схеми доставляли на територію України тютюнові вироби авіаційними рейсами з країни Перської затоки. Партії цигарок приховували від митного контролю та імпортували під виглядом споживчих товарів.
Наразі у межах кримінального провадження встановлюються всі особи, причетні до протиправної оборудки, вирішується питання щодо накладення арешту на підакцизну продукцію.
Триває досудове розслідування.
Операція проводилась Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України у взаємодії з представниками митного посту «Одеса Аеропорт» Одеської митниці.
Служба безпеки системно протидіє незаконному ввезенню в Україну підакцизних товарів. Нагадаємо, що на початку лютого СБУ заблокувала у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» незаконне ввезення великої партії цигарок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *