Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Концепцію розвитку освіти шукають у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії

18 березня 2021 року в приміщенні курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії відбулася зустріч голови патріаршої комісії у справах освіти та виховання УГКЦ о. Петра Майби з відповідальними у сфері освіти і виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії п. Анною Зварич та о. Іваном Зозулею.

У ході зібрання відбулося обговорення концепції розвитку освіти, виклики, які стоять перед освітянами у сучасних обставинах. Учасники зустрічі запланували провести формаційні зустрічі для священнослужителів, які відповідальні за освітні справи в деканатах, говорили про потребу відповідної формації для семінаристів останніх років навчання.

Благословив учасників зібрання єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк. Владика Теодор наголосив на важливості формації вчителя та особистості дітей на християнських цінностях і співпраці Церкви та держави у сфері освіти. Відтак від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка благословив представників комісії на плідну працю.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://www.tze.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *