Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

За жертв пандемії COVID-19 молилися у Донецькому екзархаті

Владика Степан Меньок, екзарх Донецький, відповідаючи на заклик Блаженнішого Святослава, Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви, звершив заупокійну Божественну Літургію та Панахиду за жертв пандемії COVID-19 у храмі Святого Володимира в місті Запоріжжі.

Співслужив єпископові протоієрей Андрій Бухвак, настоятель храму.

Перед Панахидою архієрей звернувся до присутніх зі словом, в якому наголосив на важливості молитви за померлих: «Сьогодні вся наша Церква на чолі з Блаженнішим Святославом звершує молитву за душі тих, чиє життя забрала ця коронавірусна хвороба. Ми долучаємось до цієї Всецерковної молитви. Знаємо, що по всьому світі від цієї хвороби померло вже понад два мільйони людей. Ми не знаємо, в якому стані помирали ці люди… Не знаємо, чи вони були духовно приготовані до відходу у вічність, тому сьогодні молимося за всіх жертв пандемії COVID-19 та просимо, щоби Господь простив їм їхні гріхи та дарував вічний спочинок».

Пригадуємо, що 20 березня, Українська Греко-Католицька Церква молилася за жертв пандемії коронавірусної хвороби. З ініціативою такої молитви виступила Рада католицьких єпископських конференцій Європи.

Пресслужба Донецького екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *