Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

До “Сі Бриз-2021” залучать біля 30 кораблів, морську піхоту України і США та безпілотник “Bayraktar”

В Одесі пройшла головна плануюча конференція навчвань «Сі Бриз 2021». Її мета – узгодити плани навчання, затвердити склад учасників, погодити відповідний сценарій проведення, визначити райони застосування підрозділів та вирішити питання логістичного забезпечення.
Традиційно організаторами навчань виступають Україна і США.

Участь у конференції взяли предст Військово-морських сил, Повітряних сил, Сухопутних військ ЗС, інших військових формувань та правоохоронних органів. Також були залучені представники операції Орбітал та Військово-морський аташе США та сполученого королівства Велика Британія.
"Усі елементи навчання «Сі Бриз – 2021» сплановано та буде відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО. Військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання у морі й повітрі, на суші та під водою. До навчання плануємо залучити 29 країн-членів НАТО та партнерів. Цього року передбачається значне збільшення складу сил та засобів берегового компонента, зокрема зі складу морської піхоти України та США, велика кількість броньованої техніки і артилерії. До повітряного компонента плануємо залучити літаки і гелікоптери з американської сторони та з боку української морської авіації, Повітряних Сил ЗС України, Державної прикордонної служби, а також безпілотні авіаційні комплекси, – відзначив заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато.
Окрім того, під час навчання планується проведення самооцінки 1 рівня кількох підрозділів ВМС.
Тож робота триває, як кажуть, повним ходом. А перед тим, як отримати користь від проведення навчань, треба детально все продумати, спланувати та узгодити.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *