Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Лінас Лінкявічус: Указ Путіна про землі в окупованому Криму – зухвале порушення міжнародного законодавства

Колишній міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус заявив, що оголошена Путіним заборона на володіння землями в Криму порушує міжнародне законодавство і спрямована безпосередньо проти України. Про це литовський політик написав на своїй Твіттер-сторінці.

“Президент Росії підписав указ, що забороняє іноземцям бути власником землі в Криму. Це ще одне зухвале порушення міжнародного законодавства, спрямоване прямо проти громадян України, і не матиме юридичних наслідків”, – заявив Лінас Лінкявічус, колишній міністр оборони та закордонних справ Литви.

Він також додав: “Анексія Криму ніколи не буде визнана”.

МЗС України, у свою чергу, назвало Указ російського президента “юридично нікчемним”.

“Указ президента РФ про заборону українцям володіти землею в Криму юридично нікчемний. Після відновлення суверенітету нашої держави на півострові, порушені права законних власників будуть відновлені”, – заявив речник українського МЗС Олег Ніколенко.

Дії Кремля, наголосив Ніколенко, не залишаться без належної оцінки міжнародної спільноти. «Позбавлення українців права власності на земельні ділянки в Криму буде у фокусі уваги «Кримської платформи» на її інавгураційного саміту цього року», – зазначив Ніколенко у коментарі Радіо Свобода.

З 20 березня 2021 року набув чинності указ президента Росії Володимира Путіна, який забороняє «іноземним громадянам» володіти землею в більшості районів окупованого Криму – прибережних і прилеглих до материкової України.

З точки зору російського законодавства, громадяни України в Криму також потрапляють у цю категорію.

Президент Росії Володимир Путін 20 березня розширив перелік територій, земельних ділянок, які не можуть бути у власності у «іноземців» і «іноземних юридичних осіб» – до списку увійшло більшість районів анексованих Криму і Севастополя, а також Керч, Ялта, Євпаторія та інші прибережні міста півострова.

Заборона не поширюється на три райони Криму – Первомайський, Красногвардійський і Білогірський, ці райони не межують з материковою частиною України і не мають виходу до Чорного моря. До переліку також не увійшла Верхньосадовська сільська рада у Нахімовському районі Севастополя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *