Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа: Кожна дитина має право на прийняття, любов і піклування

Папа: Кожна дитина має право на прийняття, любов і піклування
Два ранкові твіти Папи Франциска цієї неділі присвячені Всесвітньому дневі людей із синдромом Дауна та Міжнародному дневі боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У календарі ООН 21 березня припадають два важливі відзначення, які покликані нагадати про гідність кожної людської особи. Так, згідно із рішенням ХХІ сесії Генеральної Асамблеї ООН від 26 жовтня 1966 року, цього дня відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації. Він збігається із сумною річницею, коли 1960 року поліція відкрила вогонь і вбила 69 людей в ході мирної демонстрації протесту проти законів апартеїду в Південноафриканській Республіці.

«Расизм – це вірус, який з легкістю мутує та замість того, щоб зникнути, приховується та завжди перебуває у засідці. Випадки расизму знову викликають у нас сором, показуючи, що поступ суспільства не є гарантованим один раз і назавжди. #FightRacism #FratelliTutti», – нагадав Папа Франциск у Твіттері в неділю, 21 березня 2021 р., покликаючись на свою енцикліку про братерство та соціальну дружбу.

Цього ж дня також відзначається Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Обрання цієї дати носить символічний характер: як відомо, йдеться про генетичну аномалію, викликану присутністю додаткової хромосоми в 21-й парі хромосом, так звану трисомію, що й відображене у відзначення цього дня 21-го числа третього місяця. Генеральна Асамблея ООН у грудні 2011 року постановила відзначати цей день, починаючи від 2012 року.

У цьому контексті у Твіттері Святішого Отця з’явилося наступне повідомлення:

«Кожна дитина, що звіщається у лоні жінки, є даром, який перемінює історію сім’ї: тата і мами, дідусів і бабусь, братиків і сестричок. І ця дитина потребує бути прийнятою, любленою та опікуваною. Завжди! #WorldDownSyndromeDay».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *