Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

AstraZeneca: Випробування у США підтвердили дієвість вакцини і не виявили вищого ризику тромбів

Випробування вакцини AstraZeneca у Сполучених Штатах, а також у Чилі та Перу за участі 32 4499 добровольців виявили, що вона на 79% запобігала симптоматичним захворюванням на COVID-19 і на 100% дозволяла уникати важкого перебігу хвороби й потреб госпіталізації.

Приблизно 20% добровольців були віком понад 65 років, і дві дози вакцини, введені з чотиритижневим проміжком, захищали тих старших людей так само як і молодших.

Дані цих випробувань будуть подані Федеральній адміністрації з контролю над харчами та ліками США для очікуваного дозволу на використання тієї вакцини у Сполучених Штатах.

Фармацевтична компанія AstraZeneca повідомляє, що спеціальний комітет окремо вивчав результати випробувань стосовно загрози утворення тромбів і «не виявив зростання ризику тромбозу серед 21 583 учасників».

Вакцину AstraZeneca вже застосовують у Європі, але багато країн ЄС майже на тиждень призупиняли щеплення нею, очікуючи додаткових перевірок.

Результати американських випробувань додалися до недавніх висновків Європейського агентства лікарських засобів, а також Всесвітньої організації охорони здоров’я, які проводили додаткові аналізи наслідків застосування вакцини AstraZeneca через побоювання можливих побічних наслідків.

19 березня Європейське агентство лікарських засобів оголосило, що та вакцина безпечна й дієва, на чому наголошує також ВООЗ.

Вакцину AstraZeneca використовують і в Україні, де вона закуплена з Індії під маркою Covishield.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *