Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Для духовенства Київської Архиєпархії розпочались Великопосні реколекції

Сьогодні, 22 березня 2021 року у форматі online розпочались Великопосні реколекції для священників, дияконів та випускників семінарії Київської Архиєпархії.

Духовні науки духовенству провадить преподобний ієромонах Йона Максім, ігумен студитів.

Дні духовної віднови священники розпочали молитвою Часословом, яку в Патріаршому соборі Воскресіння Христового очолив о. Ніканор Лоїк. Відтак через онлайн додаток zoom священники розпочали духовні науки.

Зокрема у своєму навчанні о. Йона закликав духовенство на початку реколекцій зайти у глибину свого серця, щоб через власну тишу почути Боже слово. Адже тиша допомагає почути Божий Голос у своєму серці: «Сьогодні нам потрібно втишитися, виключити усі сторонні звуки, щоб зосередитись на тому, що Господь до нас промовляє. Мовчімо не для того, щоб перебувати в тиші, але для того, щоби слухати та почути те, що Господь Говорить в нашому напрямку», – наголосив реколектант.

«Завдяки такій наші поставі, – продовжив душпастир, – коли будемо здатні почути голос Божий, тоді будемо здібні розпізнати Божу волю у власному житті. Це є корисно як і нам як священникам, так і нашим парафінам», – зауважив він.

Далі о. Йона зазначив, що слухання Слова Божого мотивує нас до розпізнання Божої волі в нашому житті. «Завдяки цьому будемо реалізовувати Божі плани в нашому житті, а відтак будемо реалізовані як священники – Слуги Господні», – наголосив реколектант.

Пресслужба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *