Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Дистанційний навчальний курс для поглиблення знань і вдосконалення навичок викладачів передподружніх програм проведуть онлайн

12-21 квітня з 19:00 по 20:30 проведуть дистанційний навчальний курс у системі UCU Open і з вебінарами в Zoom, метою якого є поглиблення знань і вдосконалення навичок викладачів передподружніх програм.

Організаторами виступають Інститут родини та подружнього життя УКУ, Комісія УГКЦ у справах родини і мирян.

Викладачі: о. Тарас Бабій, о. Василь Нестер, Максим Тимо, о. Володимир Гриб, о. Ростислав Пендюк.

Оплата: 1 500 грн

Діє система знижок для тих, хто бажає бути учасником не лише одного навчального курсу (НК): 1-ий НК – повна вартість, 2-ий НК – знижка 10%, 3-ій і наступні НК – знижка 20%.

Реєстраційна форма 

Посилання на подію у Facebook

Відгуки учасників попереднього навчального курсу "Форми й інструменти дистанційного навчання": Я як батько трьох дітей із дистанційним навчанням зіткнувся через пандемію, котра всіх нас змусила змінюватись і пристосовуватись. Шкільне дистанційне навчання у нашій сільській школі зводиться до того, що вчителі «скидають» у Viber домашні завдання. На курсі я побачив, що дистанційне навчання може бути іншим: цікавим, захопливим, зі знайомствами та різноманітними цікавими ресурсами, про існування котрих навіть не здогадувався, як-от: Padlet, Classroom, Classtime, Mentimeter. Завдяки курсу, я відкрив для себе запис відео у PowerPoint.

Інститут родини та подружнього життя

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *