Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

#ПатріархСвятослав10: запрошуємо всіх долучитися до відзначення ювілею інтронізації Глави УГКЦ

Вже цього тижня, 27 березня 2021 року, виповниться десять років з дня інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу Української Греко-Католицької Церкви. За цей немалий відрізок часу трапилося дуже багато цікавих і важливих подій, зустрічей, розмов, пов’язаних зі служінням теперішнього Глави УГКЦ. Багато людей, без сумніву, мають чим поділитися з цієї нагоди. Тому Департамент інформації УГКЦ пропонує користувачам соцмереж декілька практичних інструментів для безпосередньої участі у відзначенні ювілею.

Офіційний хештег

Для позначення в соціальних мережах власних дописів, присвячених десятиріччю патріаршого служіння Блаженнішого Святослава, анонсуємо офіційний хештег – #ПатріархСвятослав10. А для англомовних користувачів – його англійський відповідник – #PatriarchSviatoslav10.

«Найцікавіші історії, спогади та привітання в текстовому форматі, фотографіях чи відео, які будуть позначені цим хештегом, ми передамо Блаженнішому Святославу. Відтак зберемо їх і опублікуємо на офіційному сайті УГКЦ», – зазначає о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

Рамка для фотографії профілю

Крім цього, користувачі соціальної мережі фейсбук мають змогу вже від сьогодні позначити фото власного профілю спеціальною рамкою, виготовленою з нагоди десятирічного ювілею інтронізації Блаженнішого Святослава. «Дякую за перших 10, Ваше Блаженство!» – саме такий текст розміщено на рамці, з огляду на те, що цей ювілей є нагодою не лише привітати, але й подякувати Блаженнішому за перших десять років патріаршого служіння.

Дорогі користувачі соцмережі Facebook, наближається 10-річчя інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу УГКЦ,…

Опубліковано Українська Греко-Католицька Церква – Ukrainian Greek Catholic Church Понеділок, 22 березня 2021 р.

 

Як додати рамку в фейсбуку, можна дізнатися тут.

Пригадуємо, що 10 років тому, 23 березня 2011 року, Виборчий Синод Єпископів УГКЦ обрав владику Святослава Шевчука Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви, а вже 27 березня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відбулася його інтронізація.

Читайте також: «Разом у майбутнє»: Розмова про візію УГКЦ з нагоди десятиріччя інтронізації Блаженнішого Святослава

Як ми повідомляли раніше, що кульмінаційним днем святкування десятирічного ювілею буде неділя, 28 березня. Ввечері цього дня, о 19:00, відбудеться розмова про візію УГКЦ під назвою «Разом у майбутнє», яку транслюватиме «Живе телебачення» на каналі «Живого ТБ» у ютубі та на сторінці «Живого ТБ» у фейсбуку.

Долучайтеся самі і запрошуйте до участі своїх рідних і знайомих!

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *