Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

США засудили авіаудари та обстріли, від яких постраждали цивільні в Сирії

З різким осудом нападів, які, за повідомленнями, здійснили сили режиму Асада та Росії в сирійських провінціях Ідліб та Алеппо, виступив речник Державного департаменту СШA Нед Прайс.

«Сполучені Штати рішуче засуджують артилерійські напади з боку режиму Асада та російські авіаудари, від яких, за повідомленнями, загинули цивільні на заході Алеппо та в Ідлібі вчора», – заявив Прайс.

Згідо з повідомленнями, на які посилається Держдеп, через артилерійські обстріли лікарні Аль-Атареб на заході Алеппо, загинуло декілька пацієнтів лікарні, включаючи дитину і більше десяти медпрацівників отримали поранення.

Також, йдеться в повідомленні Держдепу, російські авіаудари було проведено поблизу кордону з Туреччиною, де, розташовано єдиний гуманітарний пункт перетину кордону, авторизований ООН. За повідомленнями, від обстрілу загинув один цивільний.

Марк Куттіс, координатор ООН з питань гуманітарної допомоги в регіоні висловив «надвичайне занепокоєння» через удари від яких могли постраждати біженці.

«Багато таборів розташовано в цьому регіоні, там перебувають біля мільйона людей. Вони не мають захисту від авіаударів та обстрілів», – сказав Куттіс АР. Куттіс додав, що «місцевості, які зазнали ударів, є цивільними, без військової присутності».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *