Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Стримування, оборона та діалог» -Столтенберґ окреслив підхід НАТО до Росії

Порушення Росією міжнародного права, використання військової сили проти сусідів, Грузії та України, а також агресивні дії Росії проти країн-членів НАТО шляхом кібервтручань та втручань до внутрішньополітичних процесів – такі причини погіршення відносин НАТО та Росії назвав генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберґ під час прес-конференції в понеділок.

Саме агресивна поведінка Росії спонукала Альянс провести «найбільшу адаптацію з часів Холодної війни», і зокрема, посилити східний фланг Альянсу а також збільшити заходи з кібербезпеки, заявив посадовець.

Столтенберґ наголосив на подвійному підході НАТО до співпраці з Росією: «Потужне стримування та оборона у поєднанні із відкритістю до змістовного діалогу». В якості прикладу такого діалогу, Столтенберґ відзначив нещодавнє продовження дії угоди START між США та Росією щодо нерозповсюдження ядерної зброї.

Відповідаючи на питання преси, чи вважає він, як і президент США Джо Байден, що Путін є вбивцею, Столтенберґ заявив, що «Путін несе кінцеву відповідальність за всі дії, які робить російська держава і ми бачили неодноразові випадки агресивної поведінки, включаючи замах на вбивство опонентів», – заявив Генсек НАТО. Столтенберґ також висловив занепокоєння повідомленнями, що надходять про те, що «Росія пропонує винагороду за вбивство військових НАТО в Афганістані».

Цього тижня в Брюсселі відбувається зустріч міністрів закордонних справ країн-членів НАТО. У вівторок до Брюсселя прибуде держсекретар США Ентоні Блінкен. Серед питань, які планують обговорити на засіданні НАТО – стримування Китаю та Росії, роль НАТО в Афганістані, посилення кібербезпеки, протистояння зміні клімату, та інше.

«НАТО – найпотужніший і найуспішніший Альянс в історії», – йдеться в заяві Держдепу США, виданій напередодні візиту Блінкена. У американському дипломатичному відомстві відзначили, що НАТО оберігає безпеку мільярда людей в Європі та Північній Америці.

«Разом Альянс стримує та охороняє від широкого кола викликів у сфері безпеки, включаючи російську агресію, тероризм, гібридні та кіберзагрози … НАТО також працює над тим, щоб відповісти на ризики, які несе Китай для наших спільних інтересів у сфері безпеки та міжнародного порядку, заснованому на правилах», – йдеться у заяві Держдепу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *