Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Упродовж року зі Славська до Волосянки добудують велотрасу .

У Славській ОТГ узгодили детальний календарний план завершення проєкту «Велокарпатія», щоб ввести в експлуацтацію у 2021 році велотрасу від залізничної станції у Славську до села Волосянка, повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Фото https://loda.gov.ua

Велосипедну трасу будують у межах проєкту «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотризму на Львівщині», започаткованого у 2018 році, який співфінансується у межах програми секторальної бюджетної підтримки ЄС. Його реалізація має сприяти розвитку велотуризму у Карпатському регіоні. Для цього уже проклали спеціалізовану велосипедну трасу із повороотами і трамплінами на горі Погар, протяжністю 2,14 км. Для любителів маунтбайкінгу спорудили 24 трампліни різних конфігурацій. Тепер тут можна проводити спортивні велозмагання. Дістатися на гору можна за допомогою кріселнього підйомника, а в самому Славську організували прокат велосипедів.

Фото https://loda.gov.ua

На будівництво траси на горі використали понад 17 мільйоінв гивень з обласного місцевого бюджетів, на побудову велотраси від залізничної станції у Славському до с. Волосянка необхідно використати ще 22 мільйони 400 тисяч гривень.

Фото https://loda.gov.ua

«Під час наради був складений покроковий план дій. Проєкт секторальної підтримки «Велокарпатія» буде завершений у 2021 році, а це передбачає введення в експлуатацію велодоріжки зі Славського в напрямку Волосянки», – повідомив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний після наради у Славському.

Фото https://loda.gov.ua

За його інформацією, завершення проєкту будівництва велотраси зараз синхронуізують із реконструкцією автомобільної дороги загального користування «Славське – Хащованя», яка відбувається у межах проєкту створення якісної дорожньої інфраструктури на території областей Карпатського регіону «Мале Карпатське коло».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *