Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Члени тернопільського осередку товариства «Обнова» побували на реколекціях у Зарваниці

Триденні великопісні реколекції для членів Товариства українських студентів-католиків «Обнова» відбулися у вихідні, 19-21 березня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця».

Духовним досвідом із тернопільською молоддю ділився о. Юстиніан Городечний, ЧБМ, протоігумен ордену отців францисканців східного обряду в Україні. Участь у реколекціях взяли більше як двадцять дійсних членів та симпатиків товариства. 

Дуже цікаві та повчальні науки про постать святого Йосифа, як взірця мужчини, чоловіка і батька, як приклад для наслідування виголосив отець-доктор. Кожен учасник та учасниця змогли відкрити для себе нові, ще невідомі факти про людину, якій Господь довірив велику місію – опікуватися ще маленьким Ісусом.

У неділю обновляни взяли участь у Святій Архиєрейській Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк. По завершенні богослужіння відбулася зустріч владики Теодора зі студентами-католиками. Єпископ ділився з молодими людьми досвідом, відповідав на численні запитання, уділив архиєрейське благословення. Всі учасники реколекцій повернулися до своїх домівок  духовно збагаченими та наповненими незабутніми враженнями.

 Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *