Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Підрив БРДМа на керованому фугасі. Бої за Золоте – Олексій Попович | Vоїн – це я

Аж три вугільних шахти знаходиться у містечку Золотому, а також ще три у найближчих селах. Для російських окупаційних військ це могло стати значною здобиччю. Тому обстріли міста почались вже з 2014 року як з мінометів , так і з крупнокаліберної артилерії, у тому числі БМ-21 "Град". Олексій Попович, військовий 15 батальйону територіальної оборони "Суми", безпосередньо брав участь у бойових діях у Золотому і був поранений, коли їх БРДМ наїхав на керований фугас поблизу Катеринівки.
За роки війни вдалось відсунути лінію зіткнення далі від населеного пункту. Зараз у околиці Золотого планується розведення російсько-окупаційних та українських військ і відкриття пункту перетину між непідконтрольною та контрольованою територією України. Однак ворог продовжує обстрілювати населений пункт і сьогодні, порушуючи перемир'я.

#ЗСУ​​​​​​ #Vоїн_це_я​​​​​​

Більше дивіться:
на сторінці проекту у Facebook – https://www.facebook.com/willliveinua…​
на сторінці Facebook Військового телебачення України – https://www.facebook.com/ctrs.mou​​​​

Телепрограма "Vоїн – це я" – це історії українських воїнів, які стали до зброї і захищають нашу державу в російсько-українській війні. Кожна історія – унікальна, адже це пережитий досвід кожного захисника та свідчення російської агресії на Донбасі. Дивіться програму також на "5 каналі" та на "Прямому".

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *