Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Ватикані оприлюднили програму великодніх богослужінь

У Ватикані оприлюднили програму великодніх богослужінь
Ватиканська прес-служба повідомила, де й коли відбуватиметься богослужіння Пасхального Тридення, які у Ватикані очолить Папа Франциск.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У вівторок, 23 березня 2021 р., у Ватикані оприлюднено програму богослужінь на Страсний Тиждень і Великдень 2021 року. Всі богослужіння в базиліці Святого Петра відбуватимуться на катедральному престолі з дотриманням заходів протиепідеміологічної безпеки за невеликої кількості вірних, подібно до того, як це відбувається протягом останнього року.

Святу Месу у Вербну неділю, 28 березня, Папа Франциск відслужить о 10:30 місцевого часу, перед її початком відбудеться благословення галузок і спогадування в’їзду Ісуса до Єрусалиму.

У Великий Четвер, 1 квітня, о 10:00 Папа Франциск відслужить Святу Месу з освяченням мира. Натомість, ввечері, о 18:00, Святу Месу «Господньої Вечері» відслужить Декан Колегії Кардиналів кардинал Джованні Баттіста Ре.

У Велику П’ятницю, 2 квітня, Папа Франциск очолить у базиліці Святого Петра богослужіння Страстей Господніх, а о 21:00 – молитву Хресної дороги, що, як і попереднього року, відбудеться на площі Святого Петра.

Свята Меса Пасхального чування в базиліці Святого Петра в суботу, 3 квітня, розпочнеться о 19:30. Також і в неділю Пасхи, 4 квітня, Папа відслужить Святу Месу о 10:00, після якої опівдні звернеться від катедрального престолу з великоднім посланням «Urbi et Orbi».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *