Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Владика Василій, духовенство, монашество та вірні Харківського Екзархату вітають Блаженнішого Святослава з 10-річчям інтронізації

Владика Василій, духовенство, монашество та вірні Харківського Екзархату вітають Блаженнішого Святослава з 10-річчям інтронізації!

Ваше Блаженство, 10 років тому рішенням Синоду єпископів УГКЦ Вас було обрано Пастирем нашої Церкви, щоб провадити, навчати, піклуватися усіма вірними УГКЦ в Україні та за її межами.

Вірні Харківського Екзархату також відчувають Вашу Батьківську турботу, адже Ви неодноразово відвідували Харківщину та Полтавщину.

Пам’ятаємо Ваші добрі слова та побажання під час візитів, а також дякуємо за підтримку у розвитку Харківського Екзархату!

Сьогодні в особливий спосіб підносимо молитву до Господа, випрошуючи для Вас потрібних ласк у щоденному служінні Богові та людям. Нехай Милостивий Господь дарує вам мудрість, силу, мужність та міцне здоров’я! Бажаємо повсякчасного заступництва Пречистої Діви Марії, усіх святих українського народу на многії і благії літа!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *