Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Всеукраїнська Рада Церков готується до відзначення свого 25-річчя

Секретаріат ВРЦіРО розпочав підготовку до святкування ювілею Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, запланованого на 24 червня 2021 року.

Окрім цієї знакової події представники церков і релігійних організацій спланували проведення телемарафону з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (5 червня). У зв’язку з продовженням пандемії COVID-19 телевізійний формат і цього року замінить Всеукраїнську ходу на захист прав дітей і сімей.

Такі рішення Секретаріат ВРЦіРО прийняв на засіданні 22 березня, яке відбулося в приміщенні Патріаршої курії УГКЦ в Києві під головувавнням Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ.

Крім цього, представники конфесій ознайомилися зі звітом про діяльність Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, який представив її голова Володимир Марущенко.

Присутні в цілому позитивно оцінили проведену за минулий рік роботу та запропонували низку ініціатив, спрямованих на більш ефективний розвиток взаємодії Ради Церков з МОН.

Джерело: ВРЦіРО

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *