Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

10 років Військової академії урочисто відзначили в Одесі

Військова академія (м. Одеса) цього березневого ранку виглядала по-особливому урочисто. До закладу прибули почесні гості, а курсанти військового вишу вишикувалися на плацу з нагоди 10-річчя Академії.
Переможною ходою крокують курсанти Військової академії – саме ці мужні й сильні юнаки та дівчата вже зовсім скоро захищатимуть Україну та виборюватимуть Перемогу у російсько-українській війні. Необхідні для цього знання, вміння і навички вони нині здобувають в одному з найкращих військових вищих навчальних закладів країни – Військовій академії, яка цього року відзначає 10-річчя від дня свого створення.
На урочисті заходи завітали представники Генерального штабу ЗС, різних видів і родів військ, місцевої влади, духівництва та ветерани ЗС.
Найкращих військовослужбовців, працівників та курсантів Військової академії було нагороджено почесними відзнаками, грамотами та цінними подарунками. Окремим рішенням Головнокомандувача ЗС України навчальному закладу було вручено сертифікат на отримання вантажного автомобіля підвищеної прохідності.
Військова академія –професійний вищий заклад, навчально-виховний процес у якому постійно вдосконалюється, зокрема, і завдяки впровадженню сучасних методик підготовки військовослужбовців. Деякі з них були продемонстровані присутнім під час урочистостей, а саме елементи БАРСу.
Від 2014 року випускники та викладачі Військової академії беруть участь у бойових діях на сході України. На жаль, знову завітати до рідної альма-матер, зможуть не всі з них. Почесні гості на знак шани загиблим українським захисникам схилили голови та поклали вінки та квіти до пам’ятної стели закладу.
За 10 років було пройдено непростий, проте дуже насичений й результативний шлях.
На завершення урочистостей присутні оглянути виставкові зали музею Військової академії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *