Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа засуджує теракти в Нігері та солідарний з постраждалими від повені

Папа засуджує теракти в Нігері та солідарний з постраждалими від повені
Наприкінці загальної аудієнції Глава Католицької Церкви звернувся із кількома закликами, що стосуються ситуації в світі, звернувши увагу також і на День життя, що відзначається у Польщі.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Хоч загальні аудієнції в середу відбуваються у форматі трансляції, й вірні можуть брати в них участь лише за посередництвом засобів комунікації, ці зустрічі завжди залишаються нагодою звернутися зі словами підтримки до тих, які в різних частинах світу переживають випробування або особливі обставини.

День життя у Польщі

Вітаючи глядачів наприкінці загальної аудієнції 24 березня 2021 року, звертаючись до поляків, Папа не оминув увагою того факту, що в Польщі того дня відзначався Національний День життя, проголошений парламентом 2004 року, а в урочистість Благовіщення Церква в цій країні відзначатиме День святості життя. «За заступництвом Богоматері Марії моліться за те, щоби в усьому світі в сумліннях, сім’ях, Церкві та в суспільстві оновилася чутливість щодо цінності людського життя на кожному етапі та в будь-якому стані», – заохотив він.

Молитва за Нігер

Перед тим, як привітати італомовних глядачів, Святіший Отець звернувся із кількома закликами, перший з яких стосувався нещодавніх терактів у Нігері, що забрали 137 життя. «Молімося за жертви, за їхні сім’ї та за все населення, аби зазнане насильство не причинилося до втрати довіри до дороги демократії, справедливості та миру», – закликав він.

Солідарність з Австралією

Далі Глава Католицької Церкви скерував свою думку до Австралії, де цими днями великі повені завдали серйозної шкоди в штаті Новий Південний Уельс: «Я близький з людьми та родинами, які потерпають від цього стихійного лиха, особливо, з тими, чиї помешкання зруйновані, та скеровую слова заохочення до тих, які шукають пропалих безвісті та поспішають з допомогою».

День боротьби з туберкульозом

Святіший Отець не оминув увагою також і те, що цього дня припадав Всесвітній день боротьби з туберкульозом. «Нехай же це відзначення посприяє оновленому імпульсові в лікуванні цієї недуги та зростанню солідарності з тими, які від неї страждають», – побажав він, призиваючи Господню втіху на хворих і на їхні родини.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *