Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Американські експерти коментують ракетні випробування КНДР

Нещодавні запуски ракет Північною Кореєю відповідають її традиційній тактиці, а політика адміністрації Байдена щодо країни імовіно буде спиратись на використання санкцій. Про це у коментарі американському виданню Newsweek заявила Жан Лі (Jean Lee – англ.), директорка Корейської програми дослідницького центру Wilson Center у Вашингтоні.

"Досі Північна Корея демонструвала стриманість, імовірно очікуючи, якою буде політика адміністрації Байдена щодо Корейського півострова, – наводить слова Лі видання, – але протягом минулого тижня стало очевидно, що Вашингтон за Байдена обере інший шлях. Ми можемо очікувати дипломатії санкцій, а не самітів".

Оглядач американського видання The Washington Post Джош Рогін відзначив у соціальній мережі Twitter, що КНДР обрала тип ракет та їх траекторію, щоб відповісти на військові навчання Північної Кореї та США без ескалації.

"Це досить стримані дії і вони мають аналізуватись з думкою про це", – твітував Рогін.

У четвер президент США Байден заявив, що нові ракетні пуски КНДР, проведені в четвер, стали порушенням Резолюції ООН 1718. За словами Байдена, у разі, якщо Північна Корея піде на ескалацію, послідує "належна відповідь". При цьому Байден відзначив, що готовий до певної дипломатії, але вона може мати місце у разі виконання умов щодо денуклеаризації.

Перед цим президент США Джо Байден заявляв, що не вважає пуски здійснені протягом вихідних провокацією. «Ні, згідно з Міністерством оборони, це звичайна справа», – відзначив Байден.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *