Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Байден заявив, що планує балотуватись на другий термін у 2024 році

Президент США Джо Байден заявив, що планує балотуватись на другий президентський термін у 2024-му році. Про це він сказав на своїй першій офіційний прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістки. “Моя відповідь – так. Я планую йти на другий термін, це моє очікування”, – сказав Байден. І додав, що "сумує за своїм попередником", Дональдом Трампом.

Втім, згодом президент зазначив, що не любить загадувати на майбутнє.

“Я точно ніколи не планував на три з половиною роки вперед. Але якщо я балотуватимусь, то очікую, що моєю віцепрезиденткою буде Камала Гарріс. Вона робить чудову роботу, вона чудова партнерка”.

На уточнююче запитання журналісти, чи в такому разі Байден знову очікує змагатись проти Дональда Трампа, він відповів. “Ох, я навіть не думаю про такі речі. Не маю уявлення. Я навіть не знаю, чи буде тоді Республіканська партія. А ви?”

Якщо Джо Байден буде балотуватись на другий термін у 2024 році, на момент проведення виборів йому буде майже 82 роки. Зараз Байдену – 78, і він є найстарішим обраним президентом в історії США.

Перша офіційна прес-конференція Джо Байдена на посаді президента відбулась незвично пізно – на 64 день його перебування на посаді. Це найпізніше з усіх попередніх президентів США за понад 100 років – попри те, що раніше Джо Байден спілкувався із журналістами на брифінгах та підходах до медіа.

До прес-конференції був обмежений доступ, на неї акредитували лише 30 журналістів. На прес-конференції прозвучали гострі питання. Зокрема Байдена багато питали про те, що Білий дім планує робити з великим напливом мігрантів на кордоні з Мексикою.

Джо Байден відповів, що вирішення проблеми міграції – довгострокова ціль, а зараз він зосереджений на подоланні наслідків пандемії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *