Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

На Львівщині реконструюють три пункти пропуску на українсько-польському кордоні.

Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня затвердив план заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки, яким, зокрема, передбачено реконструкцію, модернізацію та технічне переоснащення 25 діючих і будівництво 10 пунктів пропуску, у тому числі, на західному кордоні, повідомила пресслжуба Міністерства фінансів.

Фото https://dpsu.gov.ua

«Прийняте урядове рішення дозволить Україні отримати ще 35 пунктів пропуску з новітнім технічним обладнанням, яке мінімізує людський фактор при перевірці, а значить і корупційні ризики. 25 з них будуть модернізовані, 10 – побудовані: 5 застарілих, які функціонують ще з радянських часів, а також 5 – абсолютно нових», – повідомив заступник міністра з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

На Львівщині відремонтують та модернізують пункти пропуску у Шегинях, Краківці та Раві-Руській. Прогнозований обсяг фінасування для модернізації та технічного переоснащення ПП «Рава-Руська» становить 41 мільйон 280 тисяч гривень, для ПП «Краківець» – понад 137 мільйонів 784 тисяч гривень, а на реконструкцію ПП «Шегині» скерують 466 мільйонів 584 тисяч гривень.

Фото https://www.kmu.gov.ua

Загалом на облаштування 35 пріоритетних пунктів пропуску упродовж трьох років мають скерувати 9 мільярдів 800 мільйонів гривень. Зокрема, 4 мільярди 500 мільйонів гривень витратять на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонту гривень, а решта – на встановлення систем відеоконтролю, зважування та сканування.

Фото https://www.kmu.gov.ua

Реалізація проєкту буде здійснюватися, в тому числі, за рахунок кредиту, наданого Польщею в рамках договору між урядами України та Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, зазначають в уряді.

За даними Держприкордонслужби, на даний час в Україні загалом функціонує 230 пунктів пропуску та контролю на кордоні, більшість із них – автомобільні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *