Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Рада Єпископських Конференцій Європи відзначає 50-річчя

Рада Єпископських Конференцій Європи відзначає 50-річчя
Головні відзначення відбудуться в рамках Пленарної Асамблеї в Римі та включатимуть зустріч зі Святішим Отцем.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Пів століття тому, 25 березня 1971 року, затвердженням Конгрегацією в справах єпископів на випробувальний період Статуту, який пізніше підписав святий Папа Павло VI, народилася Рада Єпископських Конференцій Європи, орган, який сьогодні представляє Католицьку Церкву в 45 країнах континенту.

У посланні, скерованому до європейських єпископів, провід Ради нагадує про мету, з якою вона була створена, а саме «сприяти зустрічі між єпископатами, взаємопізнанню, обмінові досвідом, оновленому звіщенню Христа та душпастирству і його розвиткові». Президент і Віце-президенти запрошують скерувати погляд на різні виклики, які стоять перед Церквою в Європі у найближчому майбутньому, починаючи від справедливого відновлення після пандемії. Вони також нагадують про необхідність звернути належну увагу на діалог між усіма релігіями як на «основу для будування братерського світу», як також на нагальність дбання про створіння, «якого ми є охоронцями».

 В наші дні Рада нараховує 39 членів, 33 з яких – єпископські конференції чи синоди, до яких додаються Архиєпископи Люксембурга та Монако, маронітський Архиєпископ Кіпру, Ординарій Кишинева, Єпарх Мукачівський та Апостольський Адміністратор Естонії.

В комюніке зазначається, що відзначення 50-річчя Ради Єпископських Конференцій Європи відбудеться під час Пленарної Асамблеї в Римі, запланованої на вересень, у якій передбачається також участь Святішого Отця. З нагоди ювілею представлено оновлений логотип згуртування єпископів.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *