Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Учасниці Надзвичайної Генеральної Капітули зустрілися онлайн з Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ

На запрошення с. Софія Лебедович, Генеральної Настоятельки Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ 23 березня провів зустріч з сестрами Служебницями які проводять Надзвичайну Генеральну Капітулу онлайн на платформі ZOOM.

Генеральна Настоятелька, с. Софія Лебедович привітала Главу Церкви та подякувала за  можливість цієї зустрічі на якій зібрані сестри делегатки Згромадження з цілого світу. «Для нас це великий дар – і знак Божого проводу та чування над нами. День 23 березня – це  день народження нашої Мучениці Блаженної Тарсикії, день смерті нашої довголітньої Головної Настоятельки Мати Вероніки Ґарґіль, яка провадила згромадженням 27 років у надзвичайно тяжких воєнних і повоєнному часі, але також день це дуже важлива історична  дата для цілої нашої церкви, бо в цей день Ви стали вибрані нашим Синодом на Отця і Главу нашої Церкви. Благодаримо Господа за  тих 10 – літ  відданого служіння у проводі нашої Церкви. Дякуємо Вам за жертовне служіння,  і просимо Господа про силу з висот та здоров’я у тому нелегкому служінні…. Нехай Пресвята Богородиця, провадить Вас своєю Материнською рукою та Покриває своїм Покровом!»

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ звернувся до учасниць капітули та відзначив, що сестри служебниці від початків являли материнське обличчя Церкви всюди, куди приходили служити нашим людям. Роль сестер служебниць є дуже велика. Гасло іти, де найбільша потреба, покликала сестер там, де народові було найтяжче. Через сестер там була і наша Церква, і Господь Бог, який простягав руки до свого народу. Блаженніший подякував сестрам від себе особисто та всіх єпископів, священиків та всіх вірних складаю подяку за віддану працю для добра народу.

Тема Капітули Конституція – дороговказ до святості: – це погляд у майбутнє. Ми дбаємо про дороговказ до святості – усучаснений. Є нові способи, як будувати спільноту, як будувати підносити, дбати про покликання, допомогти молодій дівчині зреалізувати своє покликання до богопосвяченого життя. Конституція – це головний документ, який сестри мають в руках, коли складають вічні обіти».

Блаженніший Святослав пообіцяв, що буде супроводжувати сестер у молитві і підтримкою, увагою і присутністю. Бо хоча ми є в різних культурах, мовах, але об’єднані одною місією. Глава УГКЦ побажав плідності у нашому служінні. Бог робить плідною людську душу і нашу працю. Ми працюємо, але Господь плодоносить. Господь хоче подарувати нам святість. Предстоятель УГКЦ заохотив бути сміливими не боятися дискутувати і бути щирими та висловив сподівання, що Святий Дух, який є духом єдності, буде провадити сестер у їхніх нарадах.

Генеральна Настоятелька подякувала Блаженнішому Святославу за Слово підтримки і підбадьорення та свою подяку висловили сестри з кожної провінції: Сербії, Польщі. Словаччини, Каніди, США, Бразилії та України.

Нехай Блаженна Йосафата заступається перед Господом та випрошує для Вас та всієї нашої Церкви потрібних ласк. Вкінці зустрічі, Блаженніший Святослав уділив учасницям своє Патріарше Архієрейське благословення.

Сестри Служебниці

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *