Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У США за ввезення, контрабанду підробних ліків засудили двох громадян України – Мін’юст США

У США за ввезення та контрабанду до країни підробних препаратів проти раку та гепатиту С засуджено двох громадян України, 36-річного Максима Нєнадова (Maksym Nienadov – англ.) та 34-річного Володимира Ніколаєнка (Volodymyr Nikolaienko – англ.). Про це повідомляється у заяві Мін’юсту США зробленій у четвер 25-го березня. Як повідомляється, у липні минулого року визнали себе винними, а Нєнадов також визнав себе винним у ввезенні до США препаратів із невірним маркуванням.

Нєнадова, власника базованої в Україні компанії "Здорова нація", та його підлеглого Ніколаєнка засуджено до 71-го та 33-х місяців позбавлення волі у федеральній в’язниці США. Очікується, що після завершення терміну покарання, буде розглядатись питання депортації чоловіків до України.

Міністерство юстиції США відзначає, що українців було затримано 30-го квітня 2019-го року після того, як вони прибули до США з України для обговорення майбутніх незаконних поставок медичних препаратів. З того часу вони перебувають під вартою. Як відзначало Міністерство юстиції США у липні 2020-го року, правоохоронці США здійснили низку закупівель підробних, або непогоджених лікарських препаратів: препарату від раку Keytruda, онкологічного продукту Abraxane та ліків від гепатиту С Epclusa. Повідомляється, що американські правоохоронці почали спілкуватись із Нєнадовим з приводу незаконного продажу препарату Keytruda у чевні 2018-го року.

Як відзначає уряд США, отримані препарати передавались виробникам відповідних ліків для аналізу і були визнані підробними.

"Обвинувачені намагались нажитись на хвробі інших, продаючи даремі сподівання – включно із підробними препаратами без діючої речовини – та ставлячи під ризик здоров’я вразливих пацієнтів, – заявив в.о. заступника міністра юстиції Ніколас Квейд з кримінального департаменту Мін’юсту США. – Цей судовий процес чітко демонструє, що ми притягнемо до відповідальності тих, хто нехтує ризиком для пацієнтів ввозячи контрабандою підробні препарати до США".

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *