Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Ватикан: щеплення від коронавірусу для 1200 бідних

Ватикан: щеплення від коронавірусу для 1200 бідних
У контексті Великодня у Ватикані відбудеться кампанія вакцинації для бідних, які отримають ту саму вакцину, якою щепили Папу Франциска та його співробітників.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Апостольська елемозінерія повідомляє, що для того, аби конкретизувати різні заклики Папи Франциска, «щоб ніхто не був виключеним із кампанії щеплення від Covid-19», під час Страсного Тижня, у контексті наближення Неділі Пасхи, буде проведено вакцинацію 1200 людей з поміж найбідніших і маргіналізованих, які особливо наражаються на небезпеку заразитися.

Та сама вакцина для Папи і для бідних

Для проведення кампанії будуть використані дози вакцини від виробника «Pfizer-BioNTech», закуплені Святим Престолом, а також подаровані римською інфекційною лікарнею «Lazzaro Spallanzani» через Ватиканську Комісію Covid-19. Щеплення проводитимуться у структурі, оснащеній у фойє залу Павла VI у Ватикані. Бідні отримають таку саму вакцину, яку отримали Папа та працівники Святого Престолу.

Кампанія проводитиметься силами медпрацівників і волонтерів, які працюють в амбулаторії «Мати Милосердя», розташованій поблизу площі Святого Петра, працівників ватиканського департаменту охорони здоров’я та гігієни та волонтерів з «Інституту Солідарної Медицини» та лікарні «Lazzaro Spallanzani».

Щоб чудо тривало

Для того, щоб «чудо милосердної любові до найуразливіших братів і сестер» тривало, даючи їм можливість отримати доступ до права на щеплення, на сайті Апостольської елемозінерії (www.elemosineria.va) можна скласти онлайн-пожертву на «відкладену дозу» для бідного.

При різних нагодах, зокрема, й у Різдвяному посланні, Папа Франциск закликав уряди, фармацевтичні кампанії та міжнародні організації до кооперації, а не конкуренції, щоби удоступнити для всіх можливість вакцинації, поставивши на першому місці потребуючих і найуразливіших. «Перед обличчям виклику, що не знає кордонів, ми не можемо зводити бар’єри. Всі ми перебуваємо в одному човні», – закликав він.

Відповідальність за ближнього і загальний добробут

Щодо вакцинації, то Папа Франциск неодноразово звертався зі словами заохочення, щоби щепитися, бо це, за його словами, спосіб здійснення відповідальності за ближнього і колективний добробут. Тому всі повинні отримати доступ до щеплення, цьому, зокрема, не повинна ставати на заваді бідність. Коли у Ватикані в січні розпочалася кампанія вакцинації, Святіший Отець захотів, аби щеплення, серед перших, зробили бідні, в основному, бездомні, які отримують допомогу в структурах Апостольської елемозінерії.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *