Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Господь залишив нам великий скарб – Своє Слово, щоб ми змогли змінитися», – о. Петро Жук

На завершення онлайн реколекцій Київської Архиєпархії о. Петро Жук закликав усіх задуматись над притчею про сівача, який сіє щедро на різні типи ґрунтів.

«В нашому житті шукаємо істину і правду. Простягніть руку до Книги Святого Письма і ви знайдете ту єдину істину Якою є Господь. Адже Слово Боже сіється в усі часи. Це Слово падає на ґрунти наших сердець. В кожному з цих ґрунтів можемо побачити себе. Часами заклопотаними, часами в житейських турботах, а часами у готовності приймати це Слово і давати свій плід. Буває так, що навіть в рамках одного дня ми можемо перейти кожен з цих ґрунтів», – зауважив душпастир.

Ведучи далі він зазначив, що дія сіяча показує Ким є наш Бог. Той, Який щедро сіє в кожну людину, не залежно яким ми є зараз ґрунтом. «Він дає нам завдаток віри, завдаток переміни. Господь залишив нам великий скарб – Своє Слово, щоб ми змогли змінитися, стати кращими, відновитися, освятитися і спастися. Найбільшим скарбом є Він сам, Який присутній у Його Слові. Пам’ятаймо, що де є наш скарб, там є наше серце», – зазначив реколектант.

На завершення реколекцій о. Андрій Боднарук, Голова пресслужби Київської Архиєпархії висловив слова вдячності о. Петру Жуку за проведений час реколецій та ділення роздумами над Словом Божим. Відтак священник подякував кожному хто став учасником онлайн реколекцій і цими днями збагачував своє життя духовними науками. Також о. Андрій закликав усіх підписуватись на медійні ресурси Київської Архиєпархії та підтримувати працю ЗМІ Київської Архиєпархії, щоб у такий спосіб розвивати проповідь Євангелії по всьому світу.

Також нас можете підтримати Вашою підпискою на наші канали у соціальних мережах:

Facebook: http://www.facebook.com/kyivugcc

Instagram: http://www.instagram.com/ugcckyiv

Youtube: http://www.youtube.com/kyivUGCC

Twitter: http://www.twitter.com/kyivugcc

Telegram: http://www.t.me/ugcckyiv

Viber: https://bit.ly/3e9jakQ

Пресслужба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *