Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

НАН і питання коллаборації

00:35 27/03/2021

Запеклі бої йдуть не тільки на Сході України де кожного дня патріоти захищають державу від агресії Росії. Одночасно «консерви» РФ знищують науковий потенціал України та залякують вітчизняних науковців через свою агентуру.

Так, в Національній академії наук України на посаді Директора Інституту економіки та прогнозування працює Валерій Геєць, який ще в 2009 році лобіював призначення на посаду іноземного члена НАН України, радника Путіна та одного з ідеологів анексії Криму Сергія Глазьєва. Відповідні документи про призначення є в НАН України.

Після анексії Криму та військової агресії РФ проти України Глазьєв два роки був академіком відділення економіки НАН України, та співпрацював з Гейцем.

Лише У 2016 році Глазьєва було виключено  з відділення економіки НАН України за особливо тяжкі злочини проти основ національної безпеки України, миру та міжнародного правопорядку. У жовтні 2014 року Геєць та Глазьєв, після анексії Криму, організовували форум у Москві «Росія в XXI столітті: глобальні виклики і перспективи розвитку».

Не зважаючи на фактори підтримки держави-агресора, Геєць дотепер обіймає посаду Директора Інституту в НАН України, та продовжує дискредитувати державу. Загальновідома антиукраїнська позиція Гейця, та його тісна співпраця і понині з радником Путіна, яку він не приховує.

За час займання Гейцем посад академіка-секретаря відділення економіки НАН України (1998 -2009 роки), віце-президента НАН України (2009 -2015 роки), він ще організував корупційні схеми з продажу місць член-кореспондентів та академіків НАН України по відділенню економіки (майже половина теперішнього складу відділення економіки). У теперішній час, жорстко контролюючи голосування (через відповідне звітування) «своїх» член-кореспондентів, академіків, Геєць продовжує займатися корупційними схемами продажу місць член-кореспондентів та академіків НАН України по відділенню економіки.

Все це знищує науковий потенціал держави та наносить величезні збитки іміджу вітчизняній науці, державі в цілому.

Геєць продає не тільки моральні, наукові принципи, а й Україну.

Алекс Максимів

ДЖЕРЕЛО

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *