Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Стаціонарний табір «Широкий Лан» прийняв першу бригаду

На Широколанівському полігоні продовжуються заходи з відновлення боєготовності та проведення злагодження підрозділів Окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Ця бригада стала першою, хто випробовує комфорт у новозбудованому табірному містечку на території міжвидового центру "Широкий Лан".
Військовослужбовці показали дії механізованих танкових підрозділів із застосуванням сучасної системи Лазертаг від українського виробника.
А після практичних занять особовий склад повернувся до комфортного табірного містечка.
Нове табірне містечко створене за новими підходами з урахуванням іноземного досвіду, є унікальною в своєму роді. Тут побудовано 11 казарм, 10 з яких для чоловіків і одна для жінок-військовослужбовців, контрольно пропускний пункт, їдальню, два волейбольних та два футбольних майданчики, спортивний майданчик з тренажерами, стройовий плац.
Містечко забезпечене відеоспостереженням, власною котельнею та автономним водопостачанням з власних свердловин. Також не обійшлось без благоустрою території -тут висаджено близько 750 дерев і кущів та облаштовано газони.
До кінця 2021 року на території Міжвидового центру підготовки оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗС України також плануються добудови комплексу – штаб для керівництва військової частини, приміщення для медичного пункту, місце для техніки і, звичайно, осередок для дозвілля особового складу – повідомив ТВО заступника командувача Сухопутних військ ЗС України Олександр Голоднюк.
Такого типу військове містечко можна назвати унікальним не тільки в Україні, а й в Європі, адже воно побудовано за найсучаснішими технологіями та повністю відповідає стандартам НАТО. Тепер і Широколанівський полігон є достойним місцем для проведення міжнародних військових навчань,.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *