Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Bеликопісні реколекції для священиків відбулися у Харківському екзархаті

З 21 по 24 березня у стінах римо-католицького монастиря св. Вінкентія де Поля в Харкові відбулись великопісні реколекції для священиків, що душпастирюють у Харківському екзархаті УГКЦ. Цьогорічні духовні конференції провадив о. Василь Баглей, який є місіонером Божого Милосердя в Тернопільській архієпархії.

В своїх науках реколектант наголосив на важливості задати собі питання: «Хто я є? Що я роблю як священик? Чи відкриваю своє серце, щоб почути голос Божий, що промовляє до мене?»

Впродовж трьох днів священики спільно молились великопосні Богослужіння, також намагались перебувати у тиші. Кожний священик мав можливість приступити до святої Тайни Покаяння та провести духовну бесіду з реколектантом.

Закінчились реколекції спільним служінням Літургії Напередосвячених Дарів у нижньому храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального собору Св. Миколая Чудотворця УГКЦ, яку очолив екзарх Харківський єпископ Василій Тучапець. Після заключної конференції Владика Василій уділив священикам відпуст.

о. Олександр Дядя
Адміністратор парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці
м. Суми

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *