Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

На довиборах у Надвірній про перемогу заявили одразу два кандидати.

На довиборах до Верховної Ради в Івано-Франківській області на окрузі №87 із центром у Надвірній лідирують троє кандидатів: Олександр Шевченко, Руслан Кошулинський та Василь Вірастюк. За результатами опрацюваня 37,6% протоколів, кандидат «Слуги народу» Василь Вірастюк набрав 34,45%, кандидат ВО «Свобода» Руслан Кошулинський – 27,61%, а висуванець партії «За майбутнє» Олександр Шевченко – 27,6%. Такі дані оприлюднила ЦВК, сьогодні, 29 березня, станом на 12ту ранку.

Фото www.cvk.gov.ua

І колишній директор курорту «Буковель» Олександр Шевченко, і спортсмен Василь Вірастюк уже заявили, що перемагають на довиборах в окрузі № 87 в Івано-Франківській області.

«Результати паралельного підрахунку голосів говорять, що на виборах по 87 виборчому округу ви віддали перемогу Олександру Шевченко», – йдеться в заяві кандидата від партії «За майбутнє» Шевченко. 

Кандидат у нардепи Олександр Шевченко дякує виборцям. Фото www.facebook.com/YaShevchenkoUa

Він повідомив, що згідно з підрахунком 100% протоколів з «мокрими» печатками, він отримав 15 798 голосів (30,89%), а Василь Вірастюк – 15 606 (30,52%).

Фото https://kurs.if.ua
 

За інформацією міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, згідно з паралельним підрахунком голосів, проведеного ВО «Свобода» на всіх дільницях, Шевченко лідирує з мінімальним відривом – він отримав 15 709 голосів виборців, його найближчий суперник від «Слуги народу Вірастюк» – 15 542 голоси.

У той же час у партії «Слуга народу» повідомили, за результатами проведеного ними екзит-полу, лідирує Вірастюк – 33% голосів, на другому місці Олександр Шевченко – 32%, Руслан Кошулинський набирає 30%.

Кандидат Руслан Кошулинський – у трійці лідерів. Фото https://espreso.tv

«Екзит-пол – це соціологія, якій властива статистична похибка. Тому рано підводити підсумки виборів і говорити про конкретні результати. Однак ми абсолютно впевнені в перемозі нашого кандидата», – заявив лідер партії Олександр Корнієнко агентству «Інтерфакс-Україна» ввечері в неділю.

За його словами, протягом дня на виборчих дільницях спостерігачі від партії «Слуга народу» стали свідками низки порушень, серед яких – підкуп голосів, підвози, сітки і каруселі, процедурні порушення виборчого процесу.

Кандидат у нардепи Василь Вірастюк задоволений резуьтатами голосування. Фото https://sluga-narodu.com

Зі свого боку, Вірастюк повідомив, що «Слуга народу» проводить паралельний підрахунок голосів на окрузі.

«Ми перемогли. Я звик перемагати чесно, тому зараз наше завдання – захистити наш результа», – заявив Вірастюк.

За результатами екзитполу соціологічної групи «Рейтинг», оприлюдненого о 18:00 у неділю, 28 березня, на довиборах у 87му окрузі лідирують Олександр Шевченко, Руслан Кошулинський та Василь Вірастюк.

Фото http://ratinggroup.ua

За даними групи «Рейтинг», Олександр Шевченко отримав 32,4% голосів виборів, Руслан Кошулинський – 31,6%, Василь Вірастюк – 29,4%. Юрій Голіней набрав 3,4% голосів, самовисуванець Михайло Ноняк –  2,3%. За решту кандидатів проголосували менше 1% виборців.

Зазначимо, за даними ЦВК,  явка на довиборах до Верховної Ради у неділю, 28 березня, в 87му окрузі склала 35,05%.

Нагадаємо, на довиборах у 87му окрузі кандидувало семеро самовисуванців та семеро представників від партій. Прикметно, що троє кандидатів мали однакові імена та прізвища: Олександр Шевченко. Напередодні дня голосування спостерігачі та правоохоронці на Прикарпатті заявили про використання адмінрестурсу та спробу організації схеми підкупу виборців.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *