Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Свята Місія в Луцькому екзархаті поєднала в молитві вірних у Ківерцях та в Рожище

З 22 по 28 березня 2021 року з ініціативи настоятеля храму Св. Івана Богослова м. Рожище, отця Сергія Василіва і настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Ківерці, отця Олександра Іванка відбулась Свята Місія «Нам не вистояти пожертвою одиниць» (воїн – Герой України Тарас Матвіїв).

Місію провів отець Леонід Григоренко, ЗНІ.

В неділю 28 березня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Ківерці було засноване Архибратство Матері Божої Неустанної Помочі, до якого вступили тридцятеро бажаючих парафіян. Під час Святих Місій, люди слухали духовні науки отця Леоніда, приступали до Таїнств Покаяння і Євхаристії. Душпастирі разом з місіонером відвідували важкохворих, які знаходяться вдома.

Щоденно люди роздумували над такими темами проповідей: молитва, Пресвята Богородиця, сім’я, страждання Ісуса. З нагоди місій були виготовлені банери, які на прохання прихожан запроектувала мама воїна – Героя України Тараса Матвіїва – п. Валентина Матвіїв. А в неділю, 28 березня, при чисельному зібранні вірних різних конфесій у Ківерцях, на території храму Різдва Пресвятої Богородиці, відбулось урочисте відкриття і посвячення банера із гаслом «Будьте гідні ранкового сонця» (Герой України Тарас Матвіїв). На відкритті була присутня мама воїна Віталія Михайленка – п. Зоряна Михайленко з м. Ківерці.

На завершення о. Леонід Григоренко уділив апостольське благословення і повний відпуст, який всі пожертвували за душі побратимів і посестер, які народившись для неба, віддали своє життя за Батьківщину.

 Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *