Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Владика Микола Бичок привітав Блаженнішого Святослава з нагоди 10-ї річниці інтронізації

28 березня в місті Тернополі, у церкві Пресвятої Трійці, Архиєрейську Святу Літургію відслужив владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра й Павла УГКЦ, у співслужінні зі священниками цього храму о. Іллею Довгошиєю та о. Миколою Квичем.

У проповіді на другу неділю Великого посту владика наголосив: "Друзі – це великий Божий Дар! Сьогоднішнє Євангеліє розповідає нам не просто про друзів розслабленого, а ставить наголос на креативності цих друзів. Вони, побачивши перешкоду перед собою «із-за народу», бо не могли його донести до Христа, – розбирають дах. Ці друзі домагаються свого: через отвір спускають ліжко зі своїм другом перед Ісусом. І завдяки їхній вірі Христос оздоровлює цього чоловіка".

Продовжуючи свою науку, архиєрей зазначив: "Як часто ми опиняємося в такій ситуації, що здається, ніби нема виходу. Небо, «стеля» закриті перед нами і ми просто лежимо, як цей розслаблений. Про що ми тоді найбільше мріємо? Звісно, щоб це все закінчилося. Але чи в таких ситуаціях серед кола наших друзів знайдеться четверо, які, як ця "євангельська четвірка", принесуть нас до Христа? Що більше, не тільки принесуть, а натрапивши на перешкоди, чи будуть креативними, щоб допомогти нам?".

На закінчення Божественної Святої Літургії владика Микола привітав Блаженнішого Патріарха Святослава з нагоди 10-ї річниці інтронізації та уділив всім вірним архиєрейське благословення.

Пресслужба парафії Пресвятої Трійці

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *