Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Блаженніший Святослав подякував за привітання з нагоди 10-річчя інтронізації

27 березня 2021 року виповнилося 10 років від інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу УГКЦ. З цієї нагоди Глава Церкви отримав чималу кількість привітань.

«Цими днями я отримав сотні різних листів, відеопривітань, телефонних дзвінків. Дуже дякую всім тим, які згадали про мене, грішного, у своїх молитвах і скерували свої вітання на мою адресу. Усім вам нехай Господь Бог щедро благословить», – зазначає Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ висловлює особливі слова подяки тим, які молилися за нього цими днями – як тим, які прибули до Патріаршого собору на Архиєрейську Божественну Літургію цієї неділі, так і тим, які єдналися в молитві за допомогою трансляції «Живого телебачення».

Разом з тим, пригадуємо, що Блаженніший Святослав попросив молитися за нього і надалі. «Я дуже прошу вас: моліться за мене, грішного, за Главу вашої Церкви. Тому що Глава Церкви є духовно сильний силою молитви свого Божого люду. Я дуже потребую вашої підтримки, ваших молитов для того, щоб ми разом могли крокувати у майбутє», – сказав він наприкінці Ісусової молитви в неділю, 28 березня.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *