Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Евген Чолій привітав Блаженнішого Святослава з нагоди десятиріччя його інтронізації

Президент Громадської організації “Україна-2050” Евген Чолій, у телефонній розмові, привітав та побажав всього якнайкращого Блаженнішому Патріарху Святославу з нагоди десятиріччя його інтронізації та щоденного чудового проводу, як Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Президент Громадської організації “Україна-2050” також заявив, що Господь Бог обдарував нас надзвичайним Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви, щоб допомогти українському народу пережити дуже складні часи, коли Україна страждає через жорстоку військову агресію на сході, нещадну окупацію Криму і небезпечну пандемію COVID-19.

Евген Чолій також подякував Блаженнішому Святославу за його молитви, моральну підтримку та активну участь у Почесній раді Громадської організації “Україна-2050”.

“Провід і Членство Громадської організації “Україна-2050” долучилися до віруючих Української Греко-Католицької Церкви в молитвах, щоб Всевишній Господь Бог обдаровував Блаженнішого Святослава всіма Божими ласками, міцним здоров’ям, духовною радістю, невичерпною наснагою у Патріаршому служінні та многими і благими літами”, – заявив Президент Громадської організації “Україна-2050” Евген Чолій.

 

Евген Чолій
Президент Громадської організації «Україна-2050»
Президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.)

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *